У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Їстівні букети зі знижкою 10% до кінця літа 2022

Інтернет магазин смачних подарунків Букет Маркет Київ пропонує замовити, купити їстівні букети у Києві зі знижкою 10% до кінця літа. Пропозиція актуальна виключно при умові самовивозу з 21.07.2022 р до 31.08.2022 р. При цьому знижки не сумуються.

Щоб купити їстівний букет в місті Київ на умовах даної акції, прохання заздалегідь робити замовлення та обов’язково вказувати час свого візиту до інтернет магазину.

Уточнення:

  • букети, на які діє знижка
  • знижка діє лише на оформлення букетів (на міцні напої не діє!)
  • робіть замовлення за 1-2 дні
  • вказуйте орієнтовний час самовивозу подарунка
  • передавайте текст для вітальної листівки на Вайбер

Оформлення та видача їстівних букетів здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Львівська, 57а. Також зауважимо, що формат роботи інтернет магазину смачних подарунківзакрита форма. Тому готові їстівні букети менеджер виносить замовнику одразу при його прибутті за адресою (обов’язково попереджуйте менеджера про свій плановий час прибуття!).

Важливо!

Їстівні букети збираються виключно у день видачі та обов’язково зберігаються у холодильнику до моменту видачі замовнику. Для їстівних композицій використовуються складові із невеликих вакуумних пакувань, тому букети завжди свіжі, ароматні та мають привабливий зовнішній вигляд. Адже, це саме те, що потрібно для смачних вітальних здивувань!


Вхід в особистий кабінет ×
Відновлення паролю ×
Введіть email адресу, як при реєстрації.
Ми вишлемо на неї ссилку для відновлення паролю.
Реєстрація особистого кабінету покупця ×